Нічна стихія залишила мешканців Львівщини без світла

14.08.2019
Грози, пориви вітру та сильні дощі знеструмили півсотні населених пунктів у різних районах Львівської області.

Сьогодні станом 07:30 год. внаслідок негоди знеструмлено 14 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 6 частково, 28 населених пунктів повністю та 23 частково у Жовківському, Сокальському, Кам’янка-Бузькому, Яворівському, Золочівському, Перемишлянському,  Самбірському, Старосамбірському,  Дрогобицькому та Турківському районах.

Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 68 працівників ПрАТ «Львівобленерго» у складі 23 бригад, задіяли 25 одиниць техніки.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:  
• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;   
• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
• якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками;
• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Нагадуємо, що сьогодні для споживачів діють чотири додаткові номери кол-центру «Львівобленерго» від різних операторів зв’язку: 093-170-15-68; 067-333-15-68; 050-460-15-68; (032) 290-75-68 (цілодобово, згідно з тарифами оператора).

Також залишати повідомлення можна на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»: https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

Окрім цього, рятувальники радять у разі посилення вітру та грози щільно закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці триматись подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркувати поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»