Нові думки старих організацій

Креденс, 21 квітня

20 квітня на факультеті журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч з представниками прес-служби Львівобленерго Галиною Петрушкою і Олександром Горгутом.

Спочатку представили презентацію, з якої студенти довідалися про загальну діяльність організації, її структуру та інвестиційну систему. «Понад 70% коштів Інвестпрограми спрямовують на будівництво, модернізацію та реконструкцію електричних мереж та обладнання Львівщини»,- коментує під час показу Олескандр Горгут. Також представник прес-служби ознайомив студентів з однією найбільш типовою помилкою журналістів. Як виявилося, публіцисти часто звинувачують організацію у підвищені цін чи відсутності вуличного освітлення. Наприклад, інтернет-видання повідомляло: «Львівобленерго знову підвищив ціни, як жити далі?». Та тарифи встановлюються тільки керівниками держави, а про вуличне світло опікується зовсім інша організація  – «Львівсвітло».

Продовжила розмову Галина Петрушка, яка розповідала про соціальні проекти підприємства. Найбільш популярним є захист білого лелеки.  Часто птахи встановлюються гнізда на опорах електромереж, що може загрожувати їм смертю від струму. «Ми встановлюємо спеціальні «єврооселі» для них», – пояснила Галина. Таких проектів у Львівобленерго виявилось достатньо. Вони плідно співпрацюють із школою «Джерело» та навчальним закладом для діток які мають вади зору. Та найбільш цікавим проектом для студентів виявився новий конкурс від підприємства на кращий журналістський матеріал. Тема – енергетика. На конкурс приймаються фото-, відео-, радіорепортажі, статті, інтерв’ю, нариси, що вийшли в ефір та опубліковані в період з 29 березня по 21 листопада 2016 року. Змагатимуться журналісти в таких номінаціях: «Реформа енергетики», «Партнерство заради громади», «Реальні люди і справи», «Краща студентська робота». Призовий фонд за кожну номінацію – 5000грн. Підсумки конкурсу заплановані на 1 грудня 2016 року.

Під час всієї розмови представники постійно наголошували на відкритості для співпраці з медійниками. Наприкінці зустрічі студенти за бажанням мали можливість поставити декілька запитань. Також представники Львівобленерго поділилися контактами: посиланнями на різні соціальні мережі, офіційний сайт та номерами телефонів за якими можна звертатися в будь-який момент.До новин ЗМІ