У Львові "розвелися" електрокрадії

Експрес, 26 квітня

Уже вдруге за тиждень працівники ПАТ «Львівообленерго» спіймали "на гарячому" крадіїв електроенергії. І, якщо бажання бізнесменів заробити,  ризикуючи власною репутацією, ще зрозуміти можна. То, безпечне ставлення до здоров’я  своїх працівників, клієнтів та зрештою до свого власного — не входить у межі будь-якого розуміння, інформує прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

Річ в тім, що прилад, завдяки якому власне і крадуть електроенергію, вкрай небезпечний. Випромінювання впливає на людей з хворою щитовидною, серцево-судинними та хронічними захворюваннями, і загалом на усіх, хто перебуває поряд з працюючим пристроєм. Чим більше людина перебуває в цьому приміщенні, тим вірогідніше очікувати серйозніших наслідків — захворювання крові, нервової, серцево-судинної системи, а також виникають проблеми статевої системи, які у подальшому впливають на репродуктивність. Серед перших симптомів випромінювання — першіння у горлі, посилене серцебиття, головокружіння тощо.

Тим більше, в обох випадках — прилад був встановлений безпосередньо в кімнаті, де працювали люди, а в сусідньому приміщенні — перебували клієнти. Перший випадок був виявлений минулого тижня у споживача ПАТ “Львівоблторгкомпанія” у кафе-барі на вул. Довженка. Другий — вчора, 25 квітня 2016 року, у супермаркеті на вул. Пасічній.

В обидвох випадках акти виявлення порушення було зафіксовано фахівцями ДП “Український державний центр радіочастот” та правоохоронними органами.

Проте, на превеликий жаль, персонал в більшості випадків не знає, що його місце праці є надзвичайно шкідливим та небезпечним для здоров’я. Та, безперечно, знає служба безпеки ПАТ «Львівобленерго», яка активно викриває злодіїв і зрештою знає про усі випадки встановлення таких приладів. Тому, викриття злочинців, а відтак великий штраф, притягнення до відповідальності і публічне викриття, це лишень питання часу.До новин ЗМІ