Львівський підприємець «вкрав» електроенергії на 200 тисяч гривень

Західнет, 27 січня

Львівські правоохоронці викрили директора підприємства, який організував безоблікове споживання електроенергії, чим завдав «Львівобленерго» збитків на суму понад 200 тис. грн.

Встановлено, що директор одного з львівських ТзОВ, що надавав в оренду нежитлові приміщення по вулиці Конюшинній, встановив в електрощитовій спеціальне обладнання, за допомогою якого мав можливість втручатись у роботу лічильників електроенергії, повідомили у відділі комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як встановили спеціалісти Укрчастотнагляду, у той час, коли обладнання працювало, лічильники зупинялись і всі споживачі електроенергії користувались нею без обліку. Найбільшим споживачем електроенергії був один з орендарів, котрий, переважно у нічний час, друкував значні обсяги поліграфічної продукції.

Попередньо правоохоронці встановили, що розкрадання електроенергії відбувалось протягом останніх 3 місяців, внаслідок чоло «Львівобленерго» зазнало збитків на суму понад 200 тис. грн. Однак правоохоронці встановлюють загальний період, протягом якого ТзОВ користувалось необлікованою електроенергією та остаточну суму завданих постачальнику збитків.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 (шахрайство) КК України. Підприємцю загрожує від 3 до 8 років.До новин ЗМІ