«Львівобленерго» нагадує, де можна заплатити за електроенергію без комісій

Львівська газета, 18 січня

Від початку 2016 року змінився перелік банків та установ, з якими ПАТ «Львівобленерго» уклало Договори про прийом платежів від населення на безквитанційній і квитанційній основі у Львові й області. Про це інформує прес-служба ПАТ «Львівобленерго».

Отже, побутові споживачі можуть оплатити за спожиту електроенергію на безквитанційній основі (у Львові та містах області) у таких банках та установах: ПАТ «Державний ощадний банк України», Українське підприємство поштового зв’язку «Укрпошта», ПАТ «БМ Банк», ПАТ «БТА Банк», ПАТ «Укрінбанк», ПАТ АКБ «Львів», ПАТ КБ «ПриватБанк», ПАТ АБ «Експрес-банк», ПАТ «Мегабанк», ПАТ «Укрбудінвестбанк», ПАТ «Кредіагрікольбанк», ФК «Контрактовий дім» (ТМ «EasyPay»), КП «Комінтех» (тільки для споживачів м.Червоноград).

Платежі на квитанційній основі (у Львові, містах області та сільських населених пунктах) можна здійснити у таких банках та установах: ПАТ «Державний ощадний банк України», Українське підприємство поштового зв’язку «Укрпошта», ПАТ АБ «Експрес-банк», ПАТ «Укрбудінвестбанк», ПАТ «Кредіагрікольбанк», ПАТ КБ «Хрещатик».

У разі оплаті спожитої електроенергії в зазначених установах платник звільняється від сплати комісійної винагороди за надані установою послуги. В інших установах з платника можуть вимагати сплату комісійної винагороди за надані послуги згідно з тарифами установи.

Усі побутові споживачі ПАТ «Львівобленерго» також можуть сплачувати за спожиту електроенергію в режимі онлайн.

Скориставшись банерами «Онлайн оплата за електроенергію» та «Easypay» на веб-сайті ПАТ «Львівобленерго», споживачі можуть оплатити за спожиту електроенергію через електронні системи ПАТ КБ «ПриватБанк» та «Easypay».

Для цього необхідно ввести десятизначний код, який є на Вашій квитанції про оплату спожитої електроенергії; ввести дані Вашої платіжної картки; здійснити оплату.

Підтвердженням проведеної оплати за спожиту електроенергію є квитанція, яку можна роздрукувати безпосередньо з сайту, а також SMS-повідомлення, якщо таку послугу активовано для банківської картки споживача.До новин ЗМІ