Ще більше екопроектів обіцяють молоді львівські енергетики в 2016 році

Молоді.info, 31 грудня

Підтримати та розширити програму «Енергетики Львівщини – рідному краю» вирішила Рада молодих енергетиків на своєму підсумковому передноворічному засіданні.

«Ми вирішили  підтримувати і розширювати нашу програму «Енергетики Львівщини – рідному краю», що реалізовується уже три роки поспіль. Це будуть такі екологічні та соціальні проекти, як: збір відпрацьованих батарейок, збір макулатури, допомога непрацюючим пенсіонерам тощо. Хочемо зробити традиційною акцію «Подаруй книжку сирітці», яку ми цього року вперше провели до Дня захисту дітей 1 червня. Сподіваємося, що в майбутньому році ця акція буде реалізована у всіх районах Львівщини», – розповіла голова Ради молодих енергетиків ПАТ «Львівобленерго» Ольга Гнідан.

Також в 2016 році  молоді працівники Товариства підтримуватимуть заходи, які вже проводять не один рік, а саме: Шевченківські дні, толока напередодні Великодня, проект озеленення наших міст та сіл —  Алея енергетиків, День Вишиванки, акція «Подаруй дитині посмішку» до дня Святого Миколая. А оскільки зустріч відбувалась напередодні  Нового року, на молодих енергетиків чекав сюрприз – гра-квест, присвячена 20-річчю Товариства та історії електрифікації міста Львова. Відтак, п’ять команд  отримали завдання пройти шлях від вул. Козельницької, де на початку XX століття тут була збудована перша міська електростанція, до одного із перших електрифікованих об’єктів міста Львова – Оперного театру. Але на шляху до фінішу їх чекали складні завдання та головоломки, вирішивши які учасники отримували підказку про наступний пункт призначення. У квесті перемогла команда під назвою «Лідер». Отож учасники поверталися додому не лише з перемогою, але й  з новорічно-різдв’яними подарунками.До новин ЗМІ