Енергетики щодо стихії

Часопис Городоччини "Народна думка", 4 грудня

У Городоцькому районі, за інформацією ПАТ «Львівобленерго», наданій оперативно на запит «НД», внаслідок негоди 1 грудня була знеструмлена одна лінія електропередач напругою 6 кВ,  36 трансформаторних  підстанцій, три населені пункти  повністю  та  два  частково (зокрема, це частково Городок, села Керниця, Калинка,  Обшари  тощо). Електропостачання  було відновлено цього ж дня.

Також 1 грудня о 10.47 сталось  аварійне  відключення  на  підстанції «Кам’янобрід»,  що  належить залізниці. Внаслідок цього  частина  мешканців Городоцького  району  (14 населених пунктів повністю та три частково) залишалась без світла на період від кількох хвилин до 1,5 год., на час поетапного відновлення електропостачання.

Сильні пориви вітру завдали  шкоди  і  низьковольтній мережі 0,4 кВ безпосередньо в населених пунктах Городоччини. Станом на ранок 2 грудня у 21 населеному пункті були зафіксовані відключення в низьковольтній  мережі.  Відновити електропостачання всім споживачам у повному обсязі енергетики планували до кінця дня 2 грудня.До новин ЗМІ