ЗМІ про нас: показники лічильника необхідно подавати самостійно

01.02.2019
Як і коли потрібно подавати показники електролічильників розповіли журналісти газети "Голос Прикарпаття":

"Ми звикли до того, коли щомісяця до нас навідувались контролери й брали показники електролічильника. Однак, маємо певні зміни. Показники свого електролічильника повинні тепер подавати самотужки. Як це зробити? - розпитали заступника начальника Старосамбірського РЕМ з комерційного обліку Дмитра Федоренка.

Тож, як нам повідомив пан Дмитро, подавати показники спожитої електроенергії потрібно з 1 до 5 числа включно щомісяця. І це можна зробити кількома способами.

- Кожен може обрати зручний для себе варіант. Тож показники можна подати електронною поштою на адресу pokaz@loe.lviv.ua, в онлайн-сервісі "Персональний кабінет" або ж телефонувати за номером 295-85-13 без з'єднання з оператором. Можна відправляти й SMS-повідомленням на короткий номер 5068, а також подати показник через веб-сайт "Львівобленерго" www.loe.lviv.ua, або безпосередньо у районний підрозділ, - каже пан Дмитро. - Однак самостійна подача показників не означає, що не буде жодного контролю. Працівники “Львівобленерго”, контролери, приходитимуть до споживачів один раз на три місяці й зніматимуть контрольний показник.

- Окрім того, минулого місяця споживачі електроенергії зіштовхнулися з проблемою при оплаті за послуги у поштовому відділенні. Щоб оплатити за світло, потрібно було взяти квитанцію у РЕМ. Чому виникла така ситуація і як буде далі?

- Справа в тому, що між "Укрпоштою" та "Львівенергозбутом" не було укладено відповідного договору. Однак, такий договір вже укладений, і з 1 лютого все відбуватиметься у звичному режимі, - коментує Дмитро Федоренко.

Нагадаємо, минулого року в Україні стартувала енергетична реформа, учасником якої стало і "Львівобленерго". Реформа розділила види діяльності: постачання і розподіл електроенергії. Відтак від "Львівобленерго" відділився постачальник електроенергії - ТОВ "Львівенергозбут". Він і виставляє рахунки споживачам. А самі показники приймає розподільник електроенергії - "Львівобленерго".