Надійність, якість, безпека!

Перехід на 'нічний' тариф

Шановні споживачі!

Пропонуємо Вам встановити багатофункціональний прилад обліку електричної енергії і Ви будете платити за спожиту електроенергію набагато менше!

Якщо Ви вирішили розраховуватись за спожиту електричну енергію за двозонним тарифом, то у денний час (з 7:00 до 23:00 год.) Ви платитимете по діючому тарифу. В нічний час (з 23:00 до 07:00 год.) —  по тарифу, який на 50% менший від діючого.

Якщо ж Ви вирішили розраховуватись за спожиту електричну енергію за тризонним тарифом, то у час пікового навантаження (з 8:00 до 11:00 год. та з 20:00 до 22:00 год.) Ви платитимете  по тарифу, який на 50% більший від діючого. У час напівпікового навантаження (з 7:00 до 8:00 год., з 11:00 до 20:00 год., з 22:00 до 23:00 год.) — по діючому тарифу, в нічний час (з 23:00 до 07:00 год.) — по тарифу, який на 60% менший від діючого.

Якщо Ви вирішили заощадити свої кошти і перейти на розрахунки за спожиту електричну енергію по тарифах, диференційованих за періодами часу, Вам необхідно:

1. Звернутися із заявою за місцем проживання (взірець заяви додається):

у Львові  — у Львівські міські електромережі за адресою:
Франківський район – м. Львів, вул. Героїв УПА, 23, тел. 238-00-31;
Личаківський район – м. Львів, вул. Героїв УПА, 23, тел. 239-24-76;
Залізничний район – м. Львів, вул. Героїв УПА, 23, тел. 239-24-74;
Шевченківський район – смт. Брюховичі, вул. Дитяча, 3А, тел. 234-66-60;
Галицький та Сихівський райони – м. Львів, вул. Кос-Анатольського,1, тел. 244-61-34;

у Львівській області —  в район електромереж.

2. Отримати в РЕМ (ЛМЕМ) в день подання заяви:


3. Здійснити оплату згідно з виставленим рахунком.

4. Максимальна тривалість переходу на розрахунки за спожиту електричну енергію по тарифах, диференційованих за періодами часу з моменту оплати споживачем рахунку-фактури за надані послуги становить 30 робочих днів.

Для споживачів електричної енергії, які зареєстровані на сайті ПрАТ «Львівобленерго» (в розділі «Мій дім»), процедура оформлення документів на встановлення багатотарифного приладу обліку буде здійснена працівниками ПрАТ «Львівобленерго» самостійно. Для цього Вам необхідно:

здійснити реєстрацію на сайті www.loe.lviv.ua в розділі  «Мій дім» (інформація про нарахування);

на власній сторінці «інформація про нарахування» ознайомитись з заявою на встановлення багатотарифного приладу обліку електричної енергії. Здійснити вибір тарифних зон (дві або три) згідно з якими буде здійснюватись розрахунок за спожиту електроенергію  та натиснути кнопку «Надіслати заяву»;

наступного робочого дня після надсилання заяви, на Вашу електронну пошту  буде надіслано рахунок-фактуру за послуги по переходу на зонний облік. Після оплати даного рахунку, протягом 30 робочих днів, Вам буде встановлено багатотарифний прилад обліку та будуть надані документи для ознайомлення та підпису.

Для інформації:

Вартість однофазного багатотарифного приладу обліку електроенергії — 1240,20 грн, трифазного — 2400,00 грн (без вартості встановлення).

Увага! Плату за параметризацію (програмування) приладу у розмірі 152 гривні відмінено!

Подальша експлуатація, планова заміна, ремонт (несправність приладу не з вини споживача), повірка багатотарифного приладу обліку електроенергії ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНОЇ КОМПАНІЇ.

Рекомендації до технічних характеристик засобів обліку електричної енергії для побутових споживачів (населення) у разі вибору іншого виду тарифу (в т.ч. нічних тарифів):

1. Номінальна напруга та струм лічильника повинні відповідати параметрам мережі та величині дозволеної потужності.
2. Робоча частота змінного струму – 50 ± 5 Гц.
3. Клас точності лічильника – не нижче 1,0.
4. Діапазон робочих температур – -30 ….. + 60 ºС.
5. Міжповірочний інтервал – не менше 16 років.
6. Тип лічильного механізму – рідкокристалічний.
7. Розрядність лічильного механізму – не менше 6 цілих знаків.
8. Кількість вимірювальних елементів для однофазного приладу обліку – два (у «фазному» і «нульовому» елементах).
9. Гарантійний термін експлуатації – не менше 5 років.
10. Кількість тарифних зон – не менше 3-ох тарифів.
11. Лічильник повинен мати програмний (парольний) та механічний (пломбування) захист параметризації.
12. Лічильник повинен вести графік споживаної потужності з періодом інтеграції 30-хв з глибиною збереження не менше 60 діб.
13. Лічильник має мати вбудоване реле керування навантаженням, яке програмується по ліміту потужності в часовому інтервалі від 1 до 30 хвилин та діапазоном спрацювання реле керування навантаженням в межах від 1 кВт до величини потужності при максимальному робочому струмові.
14. Лічильник має мати вбудований модем для передачі даних та отримання команд від автоматизованої системи обліку через силову PL-магістраль чи радіоканал стандарту ІЕЕЕ802.15.4. Допускається використання електролічильників які мають конструктивно передбачений відсік для додаткового встановлення модему для передачі даних та отримання команд від автоматизованої системи обліку через силову PL-магістраль чи радіоканал стандарту ІЕЕЕ802.15.4.
15. Наявність на території України організація яка проводить ремонт таких електролічильників (в. т.ч. гарантійний).

Межі тарифних зон для розрахунків за спожиту електроенергію

Розрахунки за двозонними тарифами:

Встановлені дві зони (год.):

Встановлені коефіцієнти для двозонних тарифів:


Розрахунки за тризонними тарифами:

Встановлені три зони (год.):

Встановлені коефіцієнти для тризонних тарифів:


Щодо обліку електроенергії багатофункціональними приладами обліку

Багатофункціональні прилади обліку, які встановлює ПрАТ «Львівобленерго»,  обліковують електроенергію, яка спожита під час дії нічної зони, та виводять на дисплей з позначкою «Т1» для однофазних електролічильників та «Energy  для трифазних електролічильників. Відповідно обсяг електроенергії, яка спожита під час дії денної тарифної зони виводиться на дисплей з позначкою «Т2» для однофазних електролічильників та «Energy  для трифазних електролічильників.

Для трьохтарифних приладів обліку електроенергія спожита під час дії нічної тарифної зони виводиться на дисплей з позначкою «Т1» для однофазних електролічильників та «Energy  для трифазних електролічильників. Електроенергія спожита під час дії напівпікової тарифної зони виводиться на дисплей з позначкою «Т2» для однофазних електролічильників та «Energy  для трифазних електролічильників, та електроенергія спожита під час дії пікової тарифної зони виводиться на дисплей з позначкою «Т3» для однофазних електролічильників та «Energyдля трифазних електролічильників.

Крім того всі багатофункціональні прилади обліку виводять на дисплей інформацію про загальний обсяг спожитої електроенергії з позначками «Е» для однофазних електролічильників та «Energy»  для трифазних електролічильників, а також поточну дату та час. Вся інформація виводиться на дисплей циклічно кожні 7 секунд, змінюючи одна одну.

Консультації та роз’яснення:

у кол-центрі ПрАТ «Львівобленерго»:
0 800 50 15 68, цілодобово, дзвінки безкоштовні.

в інформаційно-консультаційному центрі ПрАТ «Львівобленерго»:
тел: (032) 239-21-26; (032) 239-21-29; (032) 239-24-58;
e-mail: kc@loe.lviv.ua;
адреса: 79016, м.Львів, вул.Шевченка, 1. 

Звернення побутового споживача щодо якості наданої послуги
Заповнивши звернення, Ви автоматично даєте згоду на обробку своїх персональних даних.
Поля позначені * обов'язкові для заповнення.

Увага:
Звернення, в яких не вказані контактні дані, не підлягають прийняттю та розгляду.