ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Відключення електроустановок споживачів – юридичних та фізичних осіб (крім населення)

Електроустановка може бути відключена електропередавальною організацією (основним споживачем) за заявою власника цієї електроустановки у зазначений заявником термін. Відключення електроустановок споживача здійснюється персоналом власника електричних мереж, до яких приєднані ці електроустановки. У разі живлення електроустановки від мереж ПАТ «Львівобленерго» відключення проводиться протягом 15 календарних днів від дня реєстрації звернення споживача.

Для відключення електроустановки електропередавальною організацією власнику цієї електроустановки необхідно звернутись із заявою у відповідний район електричних мереж Львівської області чи м. Львова згідно з місцем розташування об’єкту (електроустановки). У заяві необхідно вказати причину та бажану дату відключення. Рекомендований зразок заяви наведено у додатку 2.

Підключення електроустановок споживача, у тому числі які були відключені за заявою споживача, здійснюється відповідно до договору про відключення та повторне підключення або відповідно до домовленості між замовником та електропередавальною організацією, факт якої підтверджується заявою замовника та розрахунковими документами, що підтверджують оплату послуги.

Електропередавальна організація (основний споживач) підключає електроустановку протягом 5 робочих днів з дня оплати власником електроустановки вартості послуг з відключення та підключення електроустановок споживача.

Консультації та роз’яснення:

в інформаційно-консультаційному центрі ПрАТ «Львівобленерго»:
• тел: (032) 239-21-26; (032) 239-21-29; (032) 239-24-58;
• e-mail: kc@loe.lviv.ua;
• адреса: 79016, м.Львів, вул.Шевченка, 1.