Центр психофізіологічної експертизи

Регіональний центр психофізіологічної експертизи
ПрАТ „Львівобленерго”

УВАГА, КАРАНТИН!

Ми дотримуємося рекомендацій щодо обмеження контактів з метою запобігання поширення випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-2019 на території Львівської області.

Просимо, тимчасово, не скеровувати Ваших працівників на психофізіологічну експертизу.

Дякуємо за розуміння!

Регіональний центр психофізіологічної експертизи ПрАТ „Львівобленерго” (Ліцензія Міністерства охорони здоров’я України Серія АЕ № 281465 від 11.09.2013р.) проводить психофізіологічну експертизу працівників, які виконують роботи підвищеної небезпеки та тих,  що потребують професійного добору на виконання вимог статей 4, 5, 17 Закону України "Про охорону праці", відповідно до вимог Держнагляду з охорони праці України та у розвиток  Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 21.05.2007 № 246, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 20.07.2007 за № 846/14113.

Психофізіологічна експертиза – це складова професійного відбору, метою якого є виявлення психофізіологічних якостей, які відповідають вимогам певних професій. Зокрема таких, що супроводжуються екстремальним режимом діяльності, нервово-емоційним напруженням, фізіологічним дискомфортом, можливістю виникнення стресових ситуацій, аварій, пожеж, вибухів, ударів електричним струмом тощо.

Для працівника психофізіологічна експертиза - це можливість:
• переконатися, чи здатний він виконувати роботу підвищеної небезпеки;
• виявити труднощі, які можуть виникнути в процесі виконання такої роботи та знайти шляхи їх вирішення.

Для працедавця проведення психофізіологічної експертизи – це, в першу чергу, запобігання нещасних випадків на підприємстві. Результати тестування дозволяють звернути увагу на сильні та слабкі сторони працівника, вжити ряд профілактичних заходів, спрямованих на зниження потенційного ризику виникнення нещасних випадків та виробничого травматизму.

Перелік видів робіт підвищеної небезпеки  затверджено Постановою КМ від 26.10.2011р. № 1107 Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки.

Перелік робіт, що потребують професійного добору затверджено спільним наказом Міністерства охорони здоров’я України і Державного Комітету України по нагляду за охороною праці від 23.09.94 р. №263/121.

Документація:

Важливо! Ми користуємося трьома мовними версіями програми для тестування на вибір наших клієнтів: українською, англійською та російською.

Наші контакти:

79052, м. Львів, вул. Сяйво, 10.

Психофізіологічна експертиза проводиться за попереднім записом:

Тел.: (032) 239-24-07
Моб.: (050) 377-24-61

Години проведення психофізіологічної експертизи:
  • 09.00
  • 10.30
  • 13.15

Також Ви можете зареєструватися онлайн:

Важливо! Висновок психофізіологічної експертизи видається відразу в день її проведення.

Документи, які необхідні для проведення психофізіологічної експертизи:

  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • скерування на проведення психофізіологічної експертизи – при наявності (можна отримати в поліклініці, або на підприємстві).*

*Фізичні особи можуть проходити психофізіологічну експертизу без скерування.

Вартість послуги: 234 грн з ПДВ.

При наявності в особи Посвідчення ветерана війни – учасника бойових дій, послуги ПФЕ надаються за рахунок Товариства.