Надійність, якість, безпека!

Онлайн-сервіси ПрАТ «Львівобленерго»

Шановні клієнти!

До Ваших послуг онлайн-платформа «Персональний кабінет», яка спрямована на підвищення якості взаємовідносин і співпраці компанії та клієнтів — https://info.loe.lviv.ua

Онлайн-сервіс працює не лише для побутових, але й для юридичних споживачів.

Зареєструвавшись у «Персональному кабінеті» Ви зможете додати на свою сторінку декілька Ваших помешкань та фірм (кілька особових рахунків приватних помешкань, кілька договорів з електропостачання юридичних осіб).

У “Персональному кабінеті” можна в режимі онлайн подати показники електролічильників, дізнатись про нарахування за світло, аналізувати власне споживання електроенергії, роздрукувати квитанції, подати заявку для переходу на «нічний» тариф, подати запит тощо.

Онлайн-платформою можна користуватись як зі стаціонарних ПК, так і зі смартфонів та планшетів.

Увага! Дані користувачів, які раніше зареєструвались у «Моєму домі», автоматично перенесені в «Персональний кабінет».

Авторизація

Шановні споживачі електричної енергії, які зареєструвались на сайті ПрАТ «Львівобленерго» до 01.05.2015р.!
     З метою покращення якості обслуговування побутових споживачів, інформування шляхом телефонування, надсилання sms-повідомлень, електронних листів, інших поштових відправлень щодо планових перерв в електропостачанні, якості електричної енергії, умов та режимів її споживання, зміни тарифів, порядку оплати, виставлених рахунків до оплати, наявної заборгованості, іншої додаткової інформації, просимо здійснити повторну реєстрацію.
Логін
Пароль
     


Інструкція по реєстрації нового користувача.


1. Натисніть кнопку «Реєстрація», яка знаходиться над цим текстом і Ви автоматично перейдете на сторінку «Реєстрація нового користувача».
2. На сторінці «Реєстрація нового користувача» введіть десятизначний код та особовий рахунок, які вказані на Вашій квитанції про оплату, номер мобільного телефону та електронної пошти.
3. Після того Ви повинні поставити відмітку в полі «Згідний (-на)» про те, що Ви погоджуєтесь з інформацією, розміщеною вище.
4. Натисніть кнопку «ОК».
5. Після успішної перевірки вказаних Вами даних, Ви отримаєте на вказаний телефон смс-повідомлення з тимчасовим паролем, який буде дійсний на протязі 24 годин. Якщо інформація, наведена Вами невірна, Ви отримаєте відмову у реєстрації.
6. Після отримання смс-повідомлення, введіть логін, та тимчасовий пароль. Логіном для авторизації буде номер мобільного телефону, який Ви вказали при реєстрації.
7. Вам буде запропоновано змінити тимчасовий пароль на постійний: у вікні, що з’явиться вкажіть новий (постійний) пароль.
8. На цьому реєстрація буде завершена. Для авторизації використовуйте номер мобільного телефону як логін та вказаний Вами постійний пароль.


Якщо Ви маєте більше одного особового рахунку.


1. Пройдіть реєстрацію по будь-якому з Ваших особових рахунків.
2. Після авторизації Ви автоматично перейдете на сторінку з інформацією про нарахування. У верхній правій частині сторінки, натисніть кнопку «Додати особовий рахунок».
3. Вкажіть інформацію про додатковий особовий рахунок.
4. Після успішної перевірки Ви зможете вибирати один з Ваших зареєстрованих особових рахунків зі списку, що розміщений у верхній середній частині сторінки.