Негода знову завдала шкоди на Львівщині (ОНОВЛЕНО)

24.02.2020

ОНОВЛЕНО. Станом на 20:00 знеструмлено 7 населених пунктів повністю та 3 частково. Ліквідація наслідків негоди триває.

ОНОВЛЕНО. Понад 110 населених пунктів вже з електропостачанням. Станом на 16:00 залишаються знеструмленими через негоду 43 населених пункти повністю та 28 частково у Городоцькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Пустомитівському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському та Яворівському районах. Енергетики продовжують ліквідацію наслідків стихії.

***

ОНОВЛЕНО. Енергетики відновили електропостачання більше півсотні населених пунктів, які залишались без світла через негоду. Станом на 14:00 знеструмлені 85 населених пунктів повністю та 39 частково у Буському, Городоцькому,  Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Пустомитівському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському та Яворівському районах.

***

Стихія вчергове за останній час спричинила відключення в електромережах і залишила без світла мешканців у Львівській області.
    
Станом на 10:00 год. сьогодні через негоду знеструмлені 50 ліній електропередачі 6-10 кВ повністю та 9 частково, 121 населений пункт повністю та 61 частково у Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському. Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському, Турківському та Яворівському районах.

Відновлюють електрозабезпечення 52 аварійні бригади «Львівобленерго» у складі 149 працівників, задіяли 50 одиниць техніки.

Енергетики також усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо у населених пунктах різних районів.
    
Сьогодні протягом дня у західних областях України синоптики й надалі прогнозують значні опади та пориви вітру 17-22 м/с, у Карпатах — до 25-30 м/с. Дотримуйтесь правил безпеки:

• Не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно.   

• Організуйте охорону місця обриву проводу, щоб туди ніхто не потрапив, до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго».

Важливо: якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками.

• Терміново зателефонуйте на номер 0-800-30-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні. Окрім цього, повідомлення про пошкодження електромереж можна залишити:
на сторінці у Facebook «Гаряча лінія «Львівобленерго»:
https://www.facebook.com/lvivoblenergo.hotline/

на сайті «Львівобленерго» у розділі «Чому немає світла»:
http://loe.lviv.ua/ua/online_out


Нагадуємо, що при падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Пресслужба ПрАТ «Львівобленерго»