Близько сотні населених пунктів вже зі світлом. Енергетики продовжують ліквідацію наслідків негоди

14.08.2019
Працівники ПрАТ «Львівобленерго» відновили електроживлення близько сотні населених пунктів, які залишились без світла через грози, шквали та сильні дощі.

Сьогодні станом на 16:00 год. внаслідок негоди знеструмлені 11 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 9 частково, 35 населених пунктів повністю та 23 частково у Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Буському, Жидачівському, Перемишлянському, Пустомитівському, Самбірському, Старосамбірському, Дрогобицькому та Турківському районах.

Окрім цього, енергетики усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо в населених пунктах різних районів.

Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються. Наслідки негоди ліквідовують 58 працівників ПрАТ «Львівобленерго» у складі 23 бригад, задіяли 26 одиниць техніки.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:  
• не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;   
• організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
• якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань «гусячим кроком» — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками;
• терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»