В Львівобленерго посилили боротьбу з крадіями - відтепер енергооб’єкти охоронятиме професійна служба охорони

30.07.2019
З кожним днем тенденція крадіжок електрообладнання зростає, так за перше півріччя 2019 року працівники «Львівобленерго» зафіксували 153 випадки розкрадання устаткування з електропідстанцій у Львівській області і надіслали інформацію в правоохоронні органи. Енергетики занепокоєні такою ситуацією, адже сума завданих збитків становить близько 4 млн грн. і це загрожує надійності електропостачання споживачів Львівщини.
 
Потерпають від таких крадіжок і споживачі електроенергії - залишаючись без світла впродовж тривалого часу, оскільки немає можливості заживити споживачів по резерву при виконанні планових робіт і аварійних вимкнень.
 
Переймаючи досвід інших обленерго у боротьбі зі злочинцями компанія «Львівобленерго» уклала договір з професійною спеціалізованою організацією Управлінням поліції охорони у Львівській області. До кінця 2019 року заплановано встановити системи охоронної сигналізації на двохстах енергооб’єктах у місті Львові.
 
Всі об`єкти охоронятимуться за допомогою технічних засобів і будуть підключені до пультів централізованої охорони цілодобово. У разі спрацювання сигналізації оперативна група реагування за лічені хвилини прибуде у потрібне місце. Завдяки швидкому реагуванню охоронної фірми злодіям не вдасться довести свою справу до кінця і їх буде затримано «на гарячому».
 
На наступний рік планується віддати під охорону до 500 об’єктів, відтак у перспективі всі енергооб’єкти охоронятимуться. Така співпраця ПрАТ «Львівобленерго» з поліцією охорони дозволить попередити злий умисел любителів чужого майна і не допустити розкрадання електроустаткування на всій території Львівської області.
 
Принагідно звертаємося до всіх небайдужих громадян повідомляти про виявлені факти проникнення сторонніх чи підозрілих осіб у приміщення підстанцій у кол-центр «Львівобленерго»:
  • 0-800-50-15-68,
  • (032) 290-75-68,
  • 067 333 15 68,
  • 050 460 15 68,
  • 093 170 15 68, 
  • на «Телефон довіри ПрАТ «Львівобленерго» - (032) 239-23-28 або ж  телефонуйте у поліцію -102.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин