ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Енергетики ліквідовують наслідки негоди (оновлено)

08.07.2019
Стихія на Львівщині залишила без світла мешканців трьох десятків населених пунктів.

Сьогодні станом 08:00 год. через грози та пориви вітру було знеструмлено 3 лінії електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 10 частково, 22 населені пункти повністю та 9 частково у Дрогобицькому, Жидачівському, Золочівському, Перемишлянському, Сколівському, Старосамбірському, Стрийському та Турківському районах.

Станом на 12:00 год. енергетики відновили електроживлення дванадцяти населених пунктів, залишаються знеструмленими 13 населених пунктів повністю та 6 частково.

Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 45 працівників ПрАТ «Львівобленерго» у складі 14 бригад, задіяли 16 одиниць техніки.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:  
•    не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;   
•    організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
•    терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Також рятувальники радять у разі посилення вітру та грози щільно закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці триматись подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркувати поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин