ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Львівські енергетики підтримали благодійний проект реабілітації дітей зі Сходу України

04.07.2019
Минулого тижня, в рамках благодійного проекту «Дитинство без сліз» - «Львів очима дітей АТО», Львів приймає талановиту молодь з Луганщини. Діти – майбутні художники приїхали на реабілітацію. Проект підтримали львівські енергетики.

Про це повідомив сайт Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби.

Діти відвідали Крехівський монастир і Жовківський замок, були дуже зацікавлені екскурсіями замками Львівщини — Олеському, Золочівському та Підгорецькому. Кожен із них має свої мистецькі «перлини». Звичайно, не менш захопливими були подорожі стародавнім  Львовом: Музей народної архітектури і побуту ім.К.Шептицького-Шевченківський гай, одну з найрозкішніших споруд міста Будинок вчених, з яким пов’язано немало подій наукового, громадсько-політичного і творчого життя міста Лева, Львівська майстерню шоколаду і ще багато інших цікавинок.

Львівське управління Офісу великих платників та великі підприємства, які перебувають на обліку в управлінні беруть активну участь у цьому проекті як меценати-благодійники.

ПрАТ «Львівобленерго» протягом тижня забезпечує безпечне перевезення талановитих діток комфортним автобусом та дорожній супровід службою дорожнього руху. Крім того, на молодих митців чекала екскурсія на одне з найбільших підприємств-виробників ліків – ПАТ «Галичфарм». Діти та вчителі відвідали музей підприємства, де багато дізнались про історію перших українських аптек, побачили ексклюзивні прилади для виготовлення ліків. Їм розказали про особливі стандарти контролю якості препаратів, а також про рівні чистоти в місцях, де їх виготовляють, фасують та зберігають. Діти мали змогу на власні очі побачити виробництво, їм продемонстрували різноманітні хімічні досліди. Наприкінці заходу, представники підприємства побажали щасливого майбутнього та вибору професії, яка буде їм до душі.

В Шевченківському гаю, в.о.начальника Львівського управління Офісу ВПП ДФС Сергій Скробач провів з юними гостями Львова незабутній, сповнений творчими заходами день. Свої художні навички митці відображали малюнком на склі, їх зацікавили давні промисли: гончарство, виготовлення народних іграшок та плетіння з соломи.


До архіву новин