"Високий замок" про роботу у "Львівобленерго"

03.07.2019
Надійний роботодавець, вчасна виплата заробітної плати, соціальний пакет — саме такі умови праці пропонують у Пустомитівському районі електромереж ПрАТ «Львівобленерго». Сьогодні енергетики запрошують на роботу електромонтерів та інженерів. Про це йдеться у публікації газети "Високий замок" за 28 червня.

«Львівобленерго» є одним з найпотужніших роботодавців на теренах Львівської області: колектив компанії це  близько 5 тисяч працівників.

Енергетики гарантують:

• офіційне працевлаштування;
• вчасну виплату зарплати двічі на місяць;
• систему матеріальних заохочень – 13-а зарплата, премії і надбавки, матеріальна допомога;
• чіткий робочий графік;
• можливість кар’єрного та професійного росту;  
• повний соціальний пакет: оплачувані відпустка та лікарняні, декретна відпустка із збереженням робочого місця.  

У компанії постійно покращують умови праці для колективу: ремонтують робочі приміщення, оновлюють автотранспорт, стовідсотково забезпечують працівників спецодягом хорошої якості.  
 
«Окрім цього, у нашому районі здійснюємо оновлення електромереж. Це важливо не тільки для споживачів, а й для працівників. Адже нове сучасне обладнання значно полегшує нам роботу. Загалом зі своєї сторони робимо все від нас залежне, щоб наш колектив мав гідні умови праці», — розповідає головний інженер Пустомитівського РЕМ Василь Мицько.

Сьогодні у Пустомитівський РЕМ запрошують на роботу електромонтерів та інженерів. Зі всіма актуальними вакансіями можна ознайомитись на сайті ПрАТ «Львівобленерго» у розділі "Вакансії"  або за телефонами: 066-256-75-29, 066-774-15-48.

1
.
До архіву новин