ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Будинкоуправління Яворівської КЕЧ залишилось без електроенергії через борг понад 725 тис грн. ОНОВЛЕНО

15.05.2019
Електропостачання Яворівської КЕЧ та Будинкоуправління Яворівської КЕЧ відновили 15 травня близько 21 години.

Нагадуємо, що 15 травня було припинено електропостачання Будинкоуправління №1 Яворівської КЕЧ у зв’язку із заборгованістю за електроенергію на суму понад 725 тис. грн.

Окрім цього, припинено електропостачання Яворівської КЕЧ за недопуск енергетиків до електромереж для здійснення вимкнення боржника.

Борги будинкоуправління накопичені ще у 2018 році. ПрАТ «Львівобленерго» неодноразово інформувало БУ Яворівської КЕЧ про необхідність сплати за електроенергію і про відключення згідно із законодавством у разі відсутності розрахунків.  

Регулярно відбувались спільні наради енергетиків із представниками будинкоуправління та влади, але взяті на себе зобов’язання та гарантії БУ Яворівської КЕЧ досі не виконує. 

У зв’язку з цим 3 травня енергетики офіційно повідомили БУ Яворівської КЕЧ про припинення електропостачання відповідно вимог п 7.5. Правил роздрібного ринку електричної енергії (затверджені Постановою НКРЕКП №312 від 14.03.2018).

Загалом проблема електропостачання  відомчих будинків Яворівської КЕЧ «тягнеться» вже більше десяти років і жодним чином не вирішується. Заручниками бездіяльності керівництва будинкоуправління знову стають люди.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»  

До архіву новин