ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Понад 60% користувачів сайту готові допомогти спіймати крадіїв електрообладнання - результати опитування

14.05.2019
60,09% користувачів веб-сайту ПрАТ «Львівобленерго» готові проявити громадську позицію та у різний спосіб допомогти затримати крадіїв електрообладнання.  
 
Протягом місяця користувачі офіційного сайту Товариства  могли відповісти, як вони б діяли у випадку виявлення сторонніх чи підозрілих осіб, які проникають у приміщення електропідстанцій. В опитуванні взяли участь майже сім сотень відвідувачів сайту.
 
За результатами опитування найбільшу кількість голосів серед запропонованих варіантів дій здобув «повідомлю в поліцію» — 45,82 %.  
 
Також про сторонніх чи підозрілих осіб, які проникають у приміщення підстанцій, потрібно повідомляти «Львівобленерго», що успішно б зробили 11,53 % опитуваних.
 
2,74 % користувачів сайту виявилися сміливцями і спробували б затримати злодіїв самостійно. За таку активну громадську позицію окрема подяка.
 
Проте 39,91% проявили байдужість до допомоги у виявлені зловмисників, хоча від крадіжок електрообладнання потерпають насамперед споживачі. Тому закликаємо всіх мешканців  Львова та області активно допомагати правоохоронцям у викритті крадіїв, щоб через протиправні дії не залишилось без світла Ваше помешкання.
 
Нагадуємо, що на любителів «легкої наживи» чекає кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі та чималої суми штрафу, а Ваша спостережливість та рішучість здатна допомогти притягнути злочинців до відповідальності. 

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин