ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Керівники Львівської області та міста привітали енергетиків з 125-річчям електрифікації

08.05.2019
7  травня у Палаці Потоцьких відбулись урочистості з нагоди 125-річчя електрифікації Львівщини. Цьогоріч виповнюється 125 років як у Львові поїхав перший електричний трамвай та розпочала роботу перша електрична станція міста. Знакову для міста подію відзначили спільно ПрАТ «Львівобленерго», ЛКП «Львівелектротранс» за підтримки Львівської міської ради.

З нагоди ювілею енергетиків привітали та відзначили перші керівники області та міста.

"Я дуже радий, що ми є всі разом. Я думаю, що ті люди, які сьогодні будують майбутнє Львова, Львівщини, України, за фахом і професійністю на сто відсотків не поступаються тим людям, які у 1894 році зробили маленьке диво для міста, держави і людей. Я дуже хочу, щоб ми обов'язково вірили у себе, вірили у власні сили і можливості, вірили та будували ту країну, яку хочемо бачити. У нас усе вийде. Зі святом", - зазначив Олег Синютка, голова Львівської обласної державної адміністрації.

Окрім того, за високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток енергетичної галузі області та з нагоди 125-річчя електрифікації Львівщини Олег Синютка нагородив Почесними грамотами облдержадміністрації ветеранів-енергетиків ПрАТ «Львівобленерго»:
•    Ярослава Шпака
•    Юрія Крижанівського
•    Андрія Гульця
•    Галину Єлісеєнко
•    Миколу Михайлюка

На урочистостях Андрій Садовий, міський голова Львова, привітав енергетиків зі святом:
 «Насправді енергетика вперше зародилася у Львові, а вже потім поширилась в область. І мені приємно, що багато речей, які були першими в Україні, з’явилися власне у Львові. Я хотів би, щоб «Львівобленерго» було підприємством номер один не лише України, але східної Європи і світу.
Хто не працював в енергетиці, той не розуміє, наскільки це складна професія. Тут треба мати велику стресостійкість. Тому люди, які тут працюють, мають бути пошановані, мати гідну заробітну плату і повагу від суспільства. Вітаю усіх енергетиків зі святом, бажаю усім успіхів і процвітання, і щоб усі ваші амбіції і професійні плани були зреалізовані, а місто буде в цьому допомагати".

За сумлінну і жертвенну працю у сфері енергетичної промисловості, значний особистий внесок у забезпечення життєдіяльності  міста Львова, з нагоди 125-річчя електрифікації Львівщини, подяками від громади Львова нагороджені:
•    Галина Турко
•    Олексій Карасьов
•    Богдан Козовий

Міський голова Львова Андрій Садовий вручив Голові Ради Оптового ринку електричної енергії України Олександру Сагурі та  Голові Правління ПрАТ «Львівобленерго» Володимиру Матвіїшину нагрудний значок «Прапор України».

Участь у заході взяв керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов. Валентин Харлов привітав присутніх від імені голови облради Олександра Ганущина та депутатського корпусу зі святом та нагородив Грамотами Львівської обласної ради ветеранів-енергетиків ПрАТ «Львівобленерго»:
•    Андрія Крижанівського
•    Ігоря Березюка
•    Богдана Лелика
•    Богдана Кобрія
•    Романа Волощака

За матеріалами офіційних сайтів Львівської облдержадміністрації, Львівської облради, Львівської міськради.   

До архіву новин