Синоптики попереджають про несприятливі погодні умови

27.03.2019
До завершення першого весняного місяця залишилися лічені дні. А погоду на Львівщині зумовлює проходження холодних атмосферних мас.
Так, вночі 26 березня пориви сильного вітру спричинили незначні відключення в електромережах, проте 27 березня, станом на 14 годину дня, енергетикам вдалося відновити електропостачання знеструмленим населеним пунктам.
За прогнозами синоптиків сьогодні  й надалі очікуються пориви північно-західного вітру 17 – 22 м/с, вночі місцями хуртовини. Також синоптики інформують про опади з мокрим снігом у вечірній час.
У зв’язку з погіршенням погодних умов нагадуємо правила безпеки:  
•    не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;   
•    організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
•    терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.
Крім цього, рятувальники радять у разі посилення вітру щільно закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці триматись подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркувати поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.
 
При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.
 

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин