ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Енергетики ліквідовують наслідки стихії на Львівщині

11.03.2019
Починаючи з ночі 9-10 березня потужні пориви вітру не полишають Львівщину і призводять до пошкоджень та відключень електромереж.

Так, у неділю негода спричинила знеструмлення понад 110 повітряних ліній напругою 6-10 кВ. Протягом вихідного дня енергетикам вдалось відновити більшості населених пунктів, які залишались без світла. Проте стихія призвела до нових відключень.

Станом 10:00 год. ранку 11 березня внаслідок негоди знеструмлено 53 лінії електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 17 частково, 152 населені пункти повністю та 103 частково у всіх районах Львівщини.

Окрім цього, енергетики усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ у Львові та безпосередньо в населених пунктах різних районів.

Наслідки стихії ліквідовує 85 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 375 працівників, задіяли 102 одиниці техніки.

За прогнозами синоптиків сьогодні надалі очікуються пориви вітру до 25-30 м/с. У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:  
•    не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;   
•    організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
•    терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Крім цього, рятувальники радять у разі посилення вітру щільно закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці триматись подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркувати поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин