ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Вшановуємо наших ветеранів-енергетиків

28.12.2018
Цього тижня відбулась традиційна зустріч Ради старійших енергетиків з керівництвом ПрАТ “Львівобленерго”. Зі старійшими енергетиками спілкувався директор з управління персоналом та тарифної політики Товариства Сергій Різенко.  

Наші ветерани, які десятки років свого життя віддали улюбленій справі — енергетиці, з цікавістю слухали новини з роботи Товариства та інформацію про зміни, які відбуваються в компанії у зв’язку з реформою енергетики України.

Про роботу Ради старійших енергетиків у 2019 році учасникам зустрічі розповів Голова Ради Ярослав Шпак. Зокрема, йшлось про участь у різноманітних заходах, організацію надання матеріальної допомоги непрацюючим пенсіонерам тощо.

Відзначимо, що Ярослав Шпак у 2018 році відзначив свій 80-річний ювілей. На зустрічі його обрали Почесним Головою Ради старійших енергетиків, Головою Ради став Юрій Крижанівський, а заступником — Ігор Березюк.    

Окрім цього, учасники заходу затвердили план роботи Ради старійших енергетиків на 2019 рік.    

Громадська організація – Рада старійших енергетиків вже діє одинадцять років. Щороку наприкінці грудня проводяться підсумкові зустрічі представників Ради з керівництвом компанії.

У “Львівобленерго” нараховується понад 1350 непрацюючих пенсіонерів, з них більше півсотні Ветеранів праці. Метою Ради старійших енергетиків є залучення непрацюючих пенсіонерів до роботи компанії – участь у важливих заходах, навчання молодих енергетиків, матеріальна допомога за потребою, а також вшанування Товариством колишніх працівників, які розбудовували енергетику Львівщини.
Прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”
До архіву новин