ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Про зміни для побутових споживачів у 2019 році — газета «Експрес»

21.12.2018
У січні споживачі отримуватимуть оновлений рахунок за світло, пише газета «Експрес».

"З 1 січня 2019 року послуги з розподілу (передачі) та постачання електроенергії споживачам в Україні надаватимуть дві різні компанії — оператор розподільних систем і постачальник, — пояснює Галина Петрушка, співробітниця ПрАТ «Львівобленерго» в коментарі газеті Експрес. — Побутові та малі непобутові споживачі будуть отримувати рахунки за електроенергію від компанії-енергопостачальника.

— Споживачі отримуватимуть одну платіжку за світло чи дві?

— У побутових та малих непобутових споживачів і надалі залишиться один рахунок за електричну енергію, де з'являться два окремі рядки: вартість послуг із розподілу та вартість електроенергії. Зауважу, що приймання показників електролічильників залишається функцією оператора системи розподілу, тобто — за обленерго.

— Чи потрібно переукладати договори?

— У споживачів має бути два договори: з компанією — постачальником  електоенергії — про постачання електричної енергії та з компанією — оператором розподільних систем — про надання послуг з розподілу електричної енергії. Але для цього нікуди йти чи їхати не потрібно: старі реквізити автоматично замінять на нові в усіх способах оплати рахунків та на самих рахунках.

— Чи зміниться ціна електроенергії через нові правила?

— На сьогодні інформації про зміну тарифів у нас немає.

— Коли споживачі отримають перший оновлений рахунок?

— На початку року".

До архіву новин