ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Енергетики впровадили додатковий телефон для споживачів Червонограда

12.11.2018
ПрАТ “Львівобленерго” впровадило додатковий багатоканальний телефоний номер (0249) 9-83-02 у Шахтному районі електромереж для споживачів  міст Червонограда, Соснівки та селища Гірник.

Зателефонувавши за цим номером, споживачі зможуть повідомити про відсутність світла в помешканні, дізнатись про причини відключення та час відновлення електропостачання.    

Протягом місяця нова телефонна лінія працюватиме у тестовому режимі.

Такий проект вже успішно практикується у Жовківському (0252) 6-50-15 та Пустомитівському (0230) 4-12-26 і (0230) 4-22-06  районах електромереж. В найближчій перспективі в усіх районах Львівщини будуть впроваджені додаткові телефонні лінії.    

Чому впроваджуються додаткові багатоканальні номери?

На сьогодні всі телефонні дзвінки клієнтів з міста Львова та всієї Львівської області  приймає і обробляє кол-центр Товариства. Проте в  час аварій, внаслідок негоди та в період подачі показників лічильників, виникають труднощі із додзвоном споживачів на гарячу лінію “Львівобленерго” - 0 800 50 15 68. Одним із шляхів вирішення цієї  ситуації та покращення якості обслуговування стало впровадження додаткових стаціонарних багатоканальних телефонних номерів.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин