ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Додаткові телефонні лінії для споживачів Пустомитівського району

24.10.2018
ПрАТ «Львівобленерго» впроваджує додаткові багатоканальні телефонні номери (0230) 4-12-26 та (0230) 4-22-06 для споживачів Пустомитівського району електромереж.
 
Зателефонувавши за цими номерами, клієнти зможуть повідомити про відсутність світла в помешканні, дізнатись про причини відключення та час відновлення електропостачання, а також подати показники електролічильника.  
 
На сьогодні телефонні дзвінків клієнтів з міста Львова та всієї Львівської області  приймає і обробляє кол-центр Товариства. Проте у час значних аварій, насамперед внаслідок негоди, та в період подачі показників лічильників, виникають труднощі із додзвоном споживачів на гарячу лінію «Львівобленерго» - 0 800 50 15 68. 
 
Один із шляхів вирішення ситуації та покращення якості обслуговування – це впровадити додаткові стаціонарні багатоканальні телефонні номери (0230) 4-12-26 та (0230) 4-22-06 для мешканців Пустомитівщини .
 
Протягом місяця нові телефонні номери для споживачів Пустомитівщини працюватимуть в тестовому режимі. 
 
Такий проект вже успішно практикується у Жовківському районі електромереж, тому в перспективі енергетики впровадять додаткові телефонні ліній і в інших районах Львівщини.    
 
 
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин