ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Пілотний проект: новий телефон для споживачів Жовківського району

24.09.2018
Пілотний проект додаткового багатоканального телефонного номера 6-50-15 для споживачів Жовківського району впроваджує ПрАТ «Львівобленерго».

Зателефонувавши на цей номер, клієнти зможуть повідомити про відсутність світла в помешканні, дізнатись про причини відключення та час відновлення електропостачання, а також подати показники електролічильника.

Так, сьогодні телефонні дзвінків клієнтів з міста Львова та всієї Львівської області  приймає кол-центр Товариства 0 800 50 15 68. Однак у час значних аварій, насамперед внаслідок негоди, та в період подачі показників лічильників, виникають труднощі із додзвоном споживачів на гарячу лінію «Львівобленерго».

Тож як один із шляхів вирішення ситуації «Львівобленерго» відкрило додатковий стаціонарний багатоканальний номер 6-50-15 у Жовківському районі електромереж.

Протягом місяця новий телефонний номер для споживачів Жовківщини працюватиме в тестовому режимі. Якщо проект буде результативним, практику відкриття додаткових телефонних ліній для клієнтів енергетики впровадять і в інших районах Львівщини.   

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин