ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

ЗМІ про нас: Новий сервіс подачі показників для побутових клієнтів «Львівобленерго»

04.09.2018
У липні для побутових споживачів ПрАТ «Львівобленерго» запрацював новий багатоканальний стаціонарний номер телефону 295-85-13, де можна самостійно подати показник електролічильника в автоматичному режимі. Про це “Золочів.нет” повідомили у прес-службі ПрАТ «Львівобленерго».

Як подати показник?

1. Наберіть номер 295-85-13 (цілодобово, згідно з тарифами оператора). Далі дотримуйтесь підказок голосового меню.

2. Після звукового сигналу введіть свій десятизначний код (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в оператора Кол-центру ПрАТ “Львівобленерго” 0-800-50-15-68 або у відповідному районному відділенні електропостачання).

3. Після перевірки введеного коду натисніть «1» (якщо код ввели невірно і необхідно його ввести ще раз — натисніть «9»).

4. Після звукового сигналу введіть свій показник лічильника.

5. Якщо показник ввели правильно — натисніть «1» (якщо показник ввели невірно і необхідно його ввести ще раз — натисніть «9»).

6. Програма повідомить Вас про успішне прийняття показника лічильника.

Важливо! Сервіс працює для всіх побутових споживачів ПрАТ “Львівобленерго”.

Увага! Якщо у Вас встановлений двох- чи трьохзонний лічильник («нічний» тариф) Вам потрібно скористатись іншими способами подачі показників, які доступні для всіх побутових споживачів:
• електронна пошта pokaz@loe.lviv.ua
• онлайн-сервіс «Персональний кабінет» info.loe.lviv.ua
• Кол-центр 0-800-50-15-68
• SMS-повідомлення на короткий номер 5068
• Центр обслуговування клієнтів (м.Львів, вул.Шевченка,1)
• відповідне відділення електропостачання.

Детальніше — на веб-сайті «Львівобленерго» на сторінці «Побутовим споживачам»/«Подати показник лічильника»: http://loe.lviv.ua/ua/pokaz_pobut

Нагадаємо, що відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії побутові споживачі зобов’язані щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показники лічильника електричної енергії та подавати їх у «Львівобленерго» протягом п’яти календарних днів.

Отже, показники спожитої електроенергії слід повідомляти з 1 до 5 числа включно. Наприклад, показники за серпень слід подавати з 1 по 5 вересня включно.
До архіву новин