ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

ЗМІ про нас: Показники лічильника можна подати за новим телефоном – «Львівобленерго»

03.08.2018
У липні для побутових споживачів запрацював новий багатоканальний стаціонарний номер телефону 295-85-13, за допомогою якого можна самостійно подати показник електролічильника в автоматичному режимі, інформує "Leopolis.news".

Про це повідомила прес-служба ПрАТ «Львівобленерго».

Щоб подати показники лічильника:

1. Наберіть номер 295-85-13 (цілодобово, згідно з тарифами оператора). Далі дотримуйтесь підказок голосового меню.

2. Після звукового сигналу введіть свій десятизначний код (десятизначний можна дізнатись з квитанції про оплату, яку ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в оператора кол-центру ПрАТ «Львівобленерго» 0-800-50-15-68 або у відповідному районному відділенні електропостачання).

3. Після перевірки введеного коду натисніть «1» (якщо код ввели неправильно і треба його ввести ще раз – натисніть «9»).

4. Після звукового сигналу введіть свій показник лічильника.

5. Якщо показник ввели правильно – натисніть «1» (якщо показник ввели неправильно і треба його ввести ще раз – натисніть «9»).

6. Програма повідомить вас про успішне прийняття показника лічильника.

Наголошено, що сервіс працює для всіх побутових споживачів ПрАТ «Львівобленерго». Водночас тим споживачам, у яких встановлено дво- чи тризонний лічильник («нічний» тариф), потрібно скористатись іншими доступними способами подачі показників: електронна пошта pokaz@loe.lviv.ua; онлайн-сервіс «Персональний кабінет» info.loe.lviv.ua; кол-центр 0-800-50-15-68; SMS-повідомлення на короткий номер 5068; Центр обслуговування клієнтів (м. Львів, вул. Шевченка, 1); відповідне відділення електропостачання.

Нагадаємо, що відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії побутові споживачі  зобов'язані щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показники лічильника електричної енергії та подавати їх у «Львівобленерго» протягом п'яти календарних днів.

Отже, показники спожитої електроенергії слід повідомляти з 1 до 5 числа включно. Наприклад, показники за липень слід подавати з 1 по 5 серпня включно.
До архіву новин