ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Кардинальні зміни подачі показників для юридичних споживачів

05.06.2018
У 2018 році на наших клієнтів — юридичних споживачів чекають суттєві і важливі зміни у розрахунках за електроенергію. Це пов’язано із введенням у дію нового законодавства. Які саме зміни відбудуться? 

Перше: раніше кожен юридичний споживач мав свій розрахунковий день — тобто день, коли потрібно було подати показник електролічильника. Це могло бути 10, 12, 17 або будь – яке інше число місяця. Зараз новими «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» та «Кодексом комерційного обліку електричної енергії», які затверджені НКРЕКП, визначено: показник юридичні споживачі повинні подати впродовж трьох календарних днів після закінчення розрахункового місяця, тобто з 1 до 3 числа включно наступного місяця.  

Друге: раніше юридичні споживачі подавали показники особисто, відвідуючи відповідне районне відділення чи відділ розрахунків, або дистанційно через онлайн-сервіс «Персональний кабінет». Однак обробити таку велику кількість даних за три дні дуже важко, тому Товариство звертається до юридичних споживачів з проханням не подавати показники наручно, при особистому прийомі, а використовувати сервіси подачі показників. Йдеться про «Персональний кабінет» info.loe.lviv.ua, вигідність, зручність і комфортність якого, вже оцінили наші клієнти. Також цього року запрацюють інші зручні сервіси подачі показників для юридичних споживачів — через електронну пошту, SMS-повідомленням. Над впровадженням  цих сервісів зараз активно працює дирекція Інформаційних технологій ПрАТ «Львівобленерго». 

На сьогодні юридичні споживачі Товариства активно користуються та відчули перевагу сервісу «Персональний кабінет»: тут можна подати показник, отримати всю необхідну документацію без особистого візиту у відділ розрахунків, отримати відповідне роз’яснення, подавши запит та інше.

Для інформації. Зміни у відносинах клієнтів та енергопостачальників — це початок нововведень, які очікують споживачів у зв’язку із реформуванням енергетики в Україні і впровадженням нового законодавства: Закону України «Про ринок електричної енергії», затвердженних НКРЕКП «Правил роздрібного ринку електричної енергії», «Кодексу комерційного обліку електричної енергії», «Кодексу систем розподілу».

Про всі нововведення «Львівобленерго» поетапно інформуватиме своїх клієнтів, щоб ці зміни були максимально зрозумілими та зручними.  

Відеозапис прес-конференції дивіться тут:
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин