Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Понад 1,3 мільйони гривень витратили на подолання негоди енергетики

13.03.2018
1 млн 351 тис. грн довелось витратити львівським енергетикам у лютому 2018 року на ліквідацію наслідків стихії та аварійних відключень, пов’язаних з несприятливими погодними умовами — на пальне, матеріали тощо.

Нагадаємо, що на початку лютого потужні снігопади пройшли Львівщиною. Налипання мокрого снігу на проводи, падіння гілок і дерев з-за меж просік ліній електропередачі призвели до масових відключень в електромережах.

Без світла залишились кількасот населених пунктів. Знеструмлення були в кожному районі, а найбільше «дісталось» Старосамбірському, Мостиському, Жидачівському, Стрийському, Миколаївському, Дрогобицькому, Яворівському РЕМ. 

Аби повернути світло мешканцям працювали більше сотні аварійних бригад з відповідною спецтехнікою, понад триста енергетиків.

Аварійні бригади з районів області, які ліквідували наслідки негоди, відправляли на допомогу іншим районам електромереж.

До вечора 6 лютого працівники Товариства повністю відновили  електропостачання мешканцям області.

Нагадуємо, що з правилами електробезпеки під час негоди можна ознайомитись на веб-сайті ПрАТ «Львівобленерго»: http://loe.lviv.ua/ua/elektrobezpeka

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин