Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Зустрічаємо лелек новими безпечними «єврооселями»

12.03.2018
Ще 65 лелечих сімей на Львівщині цього року отримають нові «єврооселі». Львівські енергетики продовжують встановлювати безпечні платформи під лелечі гнізда на опорах ліній електропередачі.

Бузьки полюбляють гніздитися на електричних стовпах, а це наражає лелечат і  дорослих птахів на небезпеку ураження струмом.

Також  сусідство електромереж і лелечої домівки призводить до коротких замикань та перерв в електропостачанні споживачам. Тож, аби захисти і птахів, і електромережі з 2005 року ПрАТ «Львівобленерго» долучилося до міжнародної ініціативи «Захист білого лелеки».

Традиційно енергетики працюють над облаштуванням помешкань для бузьків від осені до кінця березня —  часу, коли лелеки повертаються на Батьківщину.

Цього року нові «єврооселі» отримають лелечі родини у Буському, Жовківському, Пустомитівському, Турківському, Золочівському, Сокальському, Яворівському, Перемишлянському, Городоцькому, Стрийському, Миколаївському  та інших районах.

Загалом з 2005 по 2018 рік працівники ПрАТ «Львівобленерго» встановили майже 1400 безпечних платформ для лелек на опорах ліній електропередачі.
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин