Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

“Львівобленерго” допомогло облаштувати новий осередок для неповносправної молоді

06.03.2018
Енергетики придбали нові кухонні меблі для нового осередку від НРЦ “Джерело”, який відкрився в лютому цього року. 
 
Осередок розташований у місті  Львові, за адресою: вул. Кирилівська 3а. Він діє для важконеповносправної молоді віком від 18 до 45 років.
 
Щодня  вранці до осередку автобусом приїжджає молодь до десяти осіб на трудову реабілітацію. Тут молоді люди багато спілкуються, відвідують заняття з арт-терапії та інші цікаві студії для розвитку та адаптації в суспільстві.
 
“Передаю подяку “Львівобленерго”, особливо від усіх батьків, за допомогу в облаштуванні осередку! Дуже, дуже дякуємо за отримані від  Товариства кошти. Молодь  в осередку впродовж дня проходить трудову реабілітацію, а їхні батьки мають змогу працювати”,-  зазначила Наталія Сіреджук, керівник відділу соціальних проектів та розвитку НРЦ "Джерело".
 
Нагадаємо, що ПрАТ “Львівобленерго”  впродовж багатьох років фінансово допомагає Центру. Минулоріч  енергетики закупили усі необхідні матеріали та обладнання, аби  діти мали змогу відвідувати різні розвиваючі студії. У 2016 році  завдяки Товариству в “Джерелі” діяли післяобідні гуртки для дітей, а також вихованці відпочили влітку у таборі в смт. Брюховичі. Окрім цього, енергетики беруть участь в благодійних концертах, які організовує НРЦ “Джерело”.
Прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”

До архіву новин