Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

У Дрогобицькому районі ввели в дію нову трансформаторну підстанцію — ЗІК

06.12.2017
Нову підстанцію у с.Опарі Дрогобицького району встановили енергетики у рамках Інвестиційної програми ПрАТ "Львівобленерго" 2017 року для підвищення надійності та якості електропостачання мешканцям села, повідомляє "ЗІК":

У с. Опарі Дрогобицького району ввели в дію нову трансформаторну підстанцію потужністю 63 кВА, яка забезпечить подання електричної енергії до споживачів Вишневої, Спортивної та прилеглих вулиць.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю РДА.

Новий трансформатор і три нові повітряні лінії електропередач поліпшать електропостачання в Опарах, оскільки проведені Дрогобицьким РЕМом роботи дадуть змогу подавати електричну енергію до 55 споживачів, що розвантажить електролінію, яка тут була.

У відкритті підстанції взяли участь начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик, заступник голови райдержадміністрації Іван Мізерник, заступник голови районної ради Володимир Стецівка та Опарівський сільський голова Григорій Куций.
До архіву новин