Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Від працівника до керівника: кар’єрний ріст у

23.10.2017
У Львівобленерго кожен може досягти кар’єрного росту та працювати на керівній посаді. Навіть не зважаючи чи Ви в компанію прийшли  з вищою освітою чи середньо спеціальною. Просто потрібно мати бажання працювати, вчитись та розвиватись.
 
Детальніше про двох працівників, які досягли кар’єрного росту в компанії, про навчальні проекти, які актуальні вакансії на сьогодні є в Товаристві та за якими телефонами звертатись, якщо зацікавились працевлаштуванням у ПрАТ “Львівобленерго” наші колеги-журналісти з Буської газети "Воля народу" розповіли на с. 6:  Від працівника - до керівника

"У ПрАТ «Львівобленерго» кожен може досягти кар’єрного росту та працювати на керівній посаді. Але для цього, перш за все, потрібно мати бажання працювати, навчатися, розвиватися і найголовніше – любити свою професію.

І це легко довести на прикладі працівників ПрАТ «Львівобленерго», які влаштувались за робітничими професіями, а тепер займають керівні посади.

Знайомтесь – Андрій Трембецький – випускник НУ «Львівська політехніка» та стипендіат Товариства. Починав працювати електрослюсарем з ремонту устаткування ЕТГ Жидачівського району електромереж, а тепер займає керівну посаду начальника служби розподільчих мереж виконавчої дирекції.

«Чесно кажучи, мені подобалось працювати на всіх посадах – електрослюсарем, майстром, диспетчером, заступником начальника служби експлуатації електромереж, заступником начальника служби розподільчих мереж, на теперішній посаді. Кожна посада з мене формувала фахівця. Але найбільше подобалось працювати майстром. Тоді бачив реальний результат. Не було світла у споживачів – відновили з бригадою лінію електропередачі, відремонтували КТП і всі споживачі задоволені. Я ніколи не гнався за керівною посадою. Просто добросовісно виконував свою роботу, на якій посаді б не працював», – розповідає Андрій Трембецький.

Проте кар’єрного росту у Товариства досягають не лише працівники з вищою освітою, а й з середньою спеціальною. Такий працівник – Іван Струс, який сьогодні займає посаду провідного інженера служби охорони праці. Іван теж поділився секретом успіху з нашими читачами: «Я завжди працював, ніколи не сидів на місці. Розвивався, навчався, багато читав та й зараз читаю технічну літературу, цікавлюсь новинками з техніки. Вже працюючи тут здобув вищу освіту за спеціальністю електротехніка. За дванадцять років роботи в компанії встиг попрацювати на різних посадах починаючи з  електромонтера з ремонту та монтажу кабельних ліній та закінчуючи провідним інженером служби охорони праці. Рік виконував обов’язки заступника начальника служби охорони праці. Головне любити свою професію та завжди, навчатись – тоді кар’єрний ріст в компанії гарантований», – каже пан Іван.

Для працівників ПрАТ “Львівобленерго” є багато можливостей  для кар’єрного росту. В Товаристві ефективно діють такі проекти для професійного розвитку, як: “Школа лідера” “Школа маркетингу” “Школа майстра”, “Школа  диспетчера”, навчання  з підготовки кадрового резерву на  керівні посади, програма наставництва. Діє програма часткової компенсації вартості навчання для працівників, які здобувають першу вищу освіту.

Хочете працювати в ПрАТ “Львівобленерго”?  Тоді звертайтесь до нас!

Отож, якщо Ви хочете працювати у ПрАТ “Львівобленерго”  і  мати офіційне працевлаштування, вчасну виплату зарплати, п’ятиденний робочий тиждень, оплачувані відпустки та лікарняні, можливість навчання та підвищення кваліфікації, тоді звертайтесь  за телефонами: (032) 239 20 39, (032) 239 24 50, (032) 239  20  99, (032) 239  23 50,  (032) 256 75 29 або заходьте на сайт  ПрАТ “Львівобленерго” www.loe.lviv.ua в розділ Вакансії.

Прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”

До архіву новин