ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Як заплатити за світло, не виходячи з дому

Експрес, 3 січня

Дiзнатися про нарахування за електроенергiю, подати показники лiчильника й заплатити за спожиту електроенергiю можна онлайн.

Для цього на веб-сайтi ПАТ "Львiвобленерго" — www.loe.lviv.ua, створили спецiальний роздiл — "Мiй дiм".

Зареєструвавшись, споживач може платити за електроенергiю i подавати показники лiчильника, не виходячи з дому. I телефонувати нiкому теж не потрiбно.

"На веб-сайтi Львiвобленерго також можна скористатися банерами "Онлайн-оплата за електроенергiю" та "Easypay", щоб розрахуватися на спожиту електроенергiю у режимi он-лайн, — каже Галина Петрушка, керiвник вiддiлу ПАТ "Львiвобленерго". — Пiдтвердженням оплати є квитанцiя, яку можна роздрукувати безпосередньо iз сайту, а також SMS-повiдомлення, якщо така послуга активована".

До слова, користувачi роздiлу "Мiй дiм" можуть подавати заявки на встановлення багатофункцiйних лiчильникiв, якi коштують щонайменше 1200 гривень. Наступного робочого дня пiсля подання заявки на електронну пошту надсилають рахунок за послуги переходу на зонний облiк. Протягом 15 днiв пiсля сплати рахунку встановлюють багатотарифний прилад облiку та надають усi документи для ознайомлення i пiдпису.

Богданна Мартиник, газета "Експрес"До новин ЗМІ