ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Розділ загальнобудинкового обліку електричної енергії

Для проведення процедури розділу загальнобудинкового обліку електроенергії в житловому будинку та подальшого укладення прямих договорів про користування електричною енергією між ПрАТ «Львівобленерго» та мешканцями даного будинку, власник (балансоутримувач) житлового багатоквартирного будинку звертається до ПрАТ «Львівобленерго» із заявою (форма довільна) про проведення процедури розділу загальнобудинкового обліку електроенергії в житловому будинку із зазначенням кількості квартир в будинку.

У відповідь власник (балансоутримувач) житлового будинку отримає лист про результати розгляду заяви про проведення процедури розділу загальнобудинкового обліку електроенергії в житловому будинку.

Мешканці будинку, у якому проводиться процедура розділу загальнобудинкового обліку, після переведення на прямі розрахунки можуть розраховуватись за спожиту електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу (за умови, що встановлені засоби обліку передбачають дистанційну передачу даних). Для цього ініціатор розділу обліку разом із документами, необхідними для укладення договорів про користування електричною енергією, надає провідному інженеру (керівнику групи по роботі з побутовими споживачами) групи ВРПС ЛМЕМ/ керівнику групи по роботі з побутовими споживачами РЕМ заяви споживачів (Додаток 1 Порядку переходу побутових споживачів (населення) ПрАТ «Львівобленерго» на розрахунки за спожиту електроенергію по тарифах, диференційованих за періодами часу).

У випадку додаткових питань чи роз’яснень щодо розділу загальнобудинковго обліку електричної енергії, Ви можете звернутись у виробничо-маркетингову службу ПрАТ “Львівобленерго” за тел. (032) 239-22-33.