Надійність, якість, безпека!

ISO 9001:2008

21 листопада 2008 року ВАТ „Львівобленерго” вручено сертифікат ISO 9001:2000. Цей документ підтвердив впровадження у ВАТ „Львівобленерго” Системи управління якістю на основні види діяльності — передачу та постачання електроенергії.  Систему управління якістю запроваджено у двохступеневій структурі управління ВАТ „Львівобленерго”: від районів електромереж до виконавчої дирекції.

Шлях до досягнення цієї мети був непростим. В 1998 році, після реструктуризації енергетичної галузі України,  ВАТ „Львівобленерго” опинилось в жорстких ринкових умовах. Щоб вивести компанію на лідерські позиції в електроенергетиці, керівництвом Товариства була обрана політика сконсолідованих дій, спрямованих  на першому етапі на виконання кількісних, а на другому — досягнення якісних показників.

Після досягнення виконання кількісних показників, зокрема стовідсоткового рівня розрахунків за куповану електроенергію перед Енергоринком та зниження витрат електроенергії до рівня нормативних, для ВАТ „Львівобленерго” стало необхідним здолати наступний рівень — приведення діяльності Товариства до міжнародних стандартів якості. Розглянувши пропозиції багатьох компаній, які надають послуги з оцінки і забезпечення сертифікації якості послуг, ВАТ „Львівобленерго” обрало Бюро Верітас.

У вересні 2007 року у ВАТ „Львівобленерго” було створено Координаційну Раду з питань якості під керівництвом в.о. Голови Правління Товариства Володимира Матвіїшина. Після розробки необхідної документації, в червні 2008 року Система управління якістю ВАТ «Львівобленерго» була запроваджена в дію.

Перший аудит функціонування Системи управління якістю у ВАТ „Львівобленерго” проведено у вересні 2008 року, і за його результатами були внесені корективи як в організацію роботи окремих підрозділів, так і самих процедур Системи управління якістю. Це дозволило Товариству успішно пройти перед- та сертифікаційний аудити, які проводили фахівці Бюро Верітас.

Отримання сертифікату ISO 9001:2000 це ще одна віха в історії діяльності Товариства і продовження наполегливої роботи, спрямованої на вдосконалення та оптимізацію всіх напрямків діяльності, підтвердження високої ефективності роботи колективу ПАТ „Львівобленерго”.

У 2010 році Товариство стало однією з перших енергопостачальних компаній України, яка отримала сертифікат, що засвідчує впровадження менеджменту безпеки на основні види діяльності — передачу та постачання електроенергії — у відповідності до вимог міжнародного стандарту BS OHSAS 18001:2007.

У 2011 році ПАТ "Львівобленерго" успішно пройдено Ресертифікаційний аудит Системи управління якістю ISO 9001:2008.

У 2012 році ПАТ "Львівобленерго" успішно пройшло наглядовий аудит Системи управління якістю і Системи менеджменту охорони праці та здоров’я на всіх рівнях діяльності Товариства відповідно до вимог міжнародних стандартів ISO 9001:2008 та BS OHSAS 18001:2007.