Надійність, якість, безпека!

Телефон довіри

Шановні мешканці Львівщини! Ви можете скористатись ”Телефоном довіри” ПАТ „Львівобленерго” за номером (032) 239-23-28, який працює в цілодобовому режимі і надати інформацію про:

Важливо, що «Телефоном довіри» можна скористатись АНОНІМНО.

Інформація, яку Ви повідомите, буде конфіденційною. Вона попередить зловживання з боку працівників Товариства і підвищить якість обслуговування споживачів та послуг електропостачання.

Результати роботи «Телефону довіри» за 12 місяців 2015 року

2894 звернення на «Телефон довіри» ПАТ «Львівобленерго» надійшло у 2015 році. Всі повідомлення енергетики опрацювали і належно відреагували на них.

Загалом на «Телефон довіри» надійшло 12 скарг про зловживання працівників, за всіма фактами проведено службові перевірки. Винні — покарані. 

Також через «Телефон довіри» споживачі повідомляли про крадіжки електроенергії. За цими фактами працівники ПАТ «Львівобленерго» склали акти про порушення «Правил користування електричною енергією» та «Правил користування електричною енергією для населення» на загальну суму 277,4 тис. грн. 

Крім того, рейдові бригади служби по роботі із побутовими споживачами, технічного аудиту та внутрішнього аудиту 64 повідомлення про проблеми у споживачів.