ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Більше сотні населених пунктів вже зі світлом. Аварійні роботи тривають

11.03.2019
Від сьогоднішнього ранку енергетики на Львівщині відновили електропостачання 102-ох населених пунктів, знеструмлених буревієм. 

Аварійно-відновлювальні роботи тривають. Станом 14:00 год. 11 березня внаслідок негоди знеструмлено 30 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 18 частково, 99 населених пунктів повністю та 54 частково у всіх районах Львівщини. 

Окрім цього, енергетики усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ у Львові та безпосередньо в населених пунктах різних районів.

Відновлюють електропостачання 68 аварійних бригад «Львівобленерго» у складі 327 працівників, задіяли 86 одиниць техніки.

За прогнозами синоптиків сьогодні на Львівщині і надалі очікуються пориви вітру до 25-30 м/с, у західній та південній частині області подекуди шквали до 34 м/с; місцями грози, град. У зв’язку з негодою дотримуйтесь правил безпеки:  
•    не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;   
•    організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ «Львівобленерго»;
•    терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Крім цього, рятувальники радять у разі посилення вітру щільно закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці триматись подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркувати поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101 або 103.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин