ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Керівники Львівщини привітали працівників «Львівобленерго» з професійним святом

26.12.2018
22 грудня, у День енергетика, голова Львівської ОДА Олег Синютка вручив працівникам ПрАТ “Львівобленерго” грамоти та подяки облдержадміністрації і Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

У вітальному слові очільник області наголосив на професійності та важливості праці енергетиків для економіки та промисловості Львівщини. “Дякую за Вашу професійність, відношення до роботи і за те, що вам доводиться працювати і в мороз, і в дощ, у спеку та негоду”, — зазначив Олег Синютка.

До привітань і нагородження енергетиків долучився перший заступник голови обласної ради Андрій Білоус та вручив працівникам компанії грамоти: “Маю приємну місію від Львівської обласної ради,  від голови обласної ради Олександра Ганущина та від всього депутатського корпусу висловити слова подяки за Вашу працю, спрямовану на розбудову енергетичної інфраструктури України”.

Від громади міста Львова працівників енергетичної галузі привітав та вручив подяки заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури Сергій Бабак.

У ПрАТ “Львівобленерго” відповідно до Наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України також відзначили кращих фахівців енергетичної галузі за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок у діяльність Товариства та з нагоди Дня енергетика. Серед таких нагород:

•    нагрудний знак “Відмінник енергетики України” вручено електромонтеру з ремонту повітряних ліній електричних мереж служби ліній 35 кВ і вище Крутиголову Петру Євгеновичу.
•    4  Почесні грамоти Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
•    37 Подяк Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.
•    38 Грамот Наглядової ради ПрАТ “Львівобленерго” та Центральної Ради Незалежної галузевої профспілки енергетиків України.
•    69 Почесних Грамот Правління та Обласної профспілкової організації ПрАТ “Львівобленерго” Незалежної галузевої профспілки енергетиків України.
•    87 Подяк Правління та Обласної профспілкової організації ПрАТ “Львівобленерго” Незалежної галузевої профспілки енергетиків України.

Пишаємося нашими колегами та бажаємо всім енергетикам професійних здобутків, плідної та ефективної праці.

Прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”


До архіву новин