ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Енергетики переоснащують підстанцію «Борислав»

16.11.2018
ПрАТ «Львівобленерго» здійснює технічне переоснащення високовольтної підстанції напругою 35/6 кВ «Борислав-22». Роботи виконують в рамках реалізації Інвестиційної програми Товариства.

Про це повідомила Бориславська міська рада.

Щоб оглянути хід робіт та ознайомитись із ситуацією загалом минулого тижня підстанцію відвідали міський голова Борислава Ігор Яворський та начальник Бориславського РЕМ  Юрій Косар.

«Ця модернізація однозначно відобразиться на надійності електропостачання, ми зможемо  швидше реагувати на аварійні ситуації. У зв’язку із виконанням монтажних робіт задля безпеки працівників ми змушені вимикати електропостачання, тому просимо вибачення у наших споживачів за тимчасові незручності», — розповів керівник РЕМу.

Як зауважив міський голова, повідомлення про тимчасові відключення абонентів викликали деяке занепокоєння. «Як виявилось, тривога була зайвою і Бориславський РЕМ працює над тим, щоб покращити якість надання своїх послуг, – зазначив Ігор Яворський. – Сподіваємось, що усі необхідні роботи будуть завершені ще до настання серйозних холодів, щоб зиму ми зустріли уже з безперебійним та надійним постачанням від цієї підстанції».
До архіву новин