ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Енергетики шукали працівників на 30-му “Ярмарку кар’єри”

03.10.2018
Львівські енергетики пропонували робітничі та інженерні вакансії на 30-му “Ярмарку кар’єри”, який проходив під гаслом “Працюй в Україні – працюй легально!”. 
 
Вже традиційний захід організували Львівський обласний та Львівський міський центри зайнятості спільно з НУ “Львівська політехніка”.
 
Під час «Ярмарку кар’єри» ПрАТ «Львівобленерго» отримало Подяку від Львівського міського центру зайнятості  за вагомий внесок в реалізацію державної політики зайнятості населення, багаторічну плідну співпрацю та соціально-відповідальне ведення бізнесу.
 
Працівники компанії усім охочим, які цікавилися працевлаштуванням в ПрАТ “Львівобленерго” розповідали про компанію, вакантні посади, розмір заробітної плати, перспективу кар’єрного росту. Претенденти на вакантні місця мали можливість  заповнити та залишити своє резюме. 
 
На сьогодні у ПрАТ “Львівобленерго” є такі актуальні вакансії – контролер енергонагляду, електромонтер, водій, майстер, диспетчер, інженер-електрик. Детальніше з усіма посадами можна ознайомитись зайшовши на веб-сайт компанії - www.loe.lviv.ua в розділ “Вакансії”.
 
ПрАТ “Львівобленерго” гарантує майбутнім працівникам:
офіційне працевлаштування з 5-ти денним робочим тижнем;
регулярну виплату заробітної плати двічі на місяць;
можливість кар’єрного та професійного росту;
усі гарантії згідно з Кодексом законів про працю України (оплачувані відпустка, лікарняний лист тощо).
 
Відзначимо, що з жовтня цього року для робітників та технічних працівників “Львівобленерго” зросла зарплата на 20%.
 
Прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”

До архіву новин