ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

ЗМІ про нас: Подаємо показники електролічильника у правильний день

27.09.2018
З червня 2018 року змінився час подачі показників електролічильника для населення відповідно до нових «Правил роздрібного ринку електричної енергії», які затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, інформує «Galinfo».
 
Побутові споживачі Товариства зобов'язані щомісяця станом на 01 число місяця знімати фактичні показники лічильника електричної енергії та подавати їх у «Львівобленерго» протягом п'яти календарних днів.

Отже, показники спожитої електроенергії за вересень слід повідомляти з 1 до 5 жовтня включно.
 
Показники свого електролічильника побутові клієнти «Львівобленерго» можуть подати кількома різними способами:
в онлайн-сервісі «Персональний кабінет»;
 
на електронну пошту pokaz@loe.lviv.ua, надіславши повідомлення у форматі «Десятизначний код{пробіл}Показник»;
 
у кол-центр «Львівобленерго» за цілодобовим, безкоштовним номером телефону 0-800-50-15-68, в тому числі без з’єднання з працівником кол-центру;
 
на номер 295-85-13 без з'єднання з оператором;
 
за допомогою SMS на номер 5068, надіславши повідомлення у форматі «Десятизначний код{пробіл}Показник» (SMS-повідомлення згідно з тарифами мобільного оператора);
 
у Центр обслуговування клієнтів (м. Львів, вул. Шевченка,1);
 
у відповідне відділення електропостачання.
 
А також, від 5 вересня (у тестовому режимі) працює новий онлайн-сервіс для подачі показників лічильника на веб-сайті Товариства. Для того, аби ним скористатися, необхідно клікнути на відповідний банер зверху стартової сторінки сайту, ввести свій десятизначний код (особовий рахунок) та обрати відповідний пункт із перелічених у меню («Подати показник лічильника»).
 
Детальніше про способи подачі показників електролічильника можна дізнатись на веб-сайті «Львівобленерго» у розділі «Побутовим споживачам»/«Подати показник лічильника».
 
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин