ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Мешканці вулиці Личаківської залишилися без світла через недобросовісний ремонт дороги

31.07.2018
30 липня частина вулиці Личаківської та прилеглі вулиці були знеструмлені внаслідок пошкодження компанією-підрядником «Онур» електромереж ПрАТ «Львівобленерго». Також тимчасово без світла залишилася Комунальна 6-та міська поліклініка м. Львова. 

Енергетики оперативно відреагували на ситуацію і відновили електропостачання медичного закладу протягом однієї години за резервною схемою, іншим споживачам — впродовж кількох годин.  

До слова, капітальний ремонт вулиці Личаківської триває уже більше року. Проводить роботи компанія «Онур» на замовлення  ЛКП «Львівавтодор». Через ремонт дороги мешканці Личаківського району мають незручності не лише з маршрутами громадського транспорту, а й потерпають від відсутності електроенергії через пошкодження електромереж ПрАТ «Львівобленерго» під час земляних робіт.

Закликаємо компанію – підрядника дотримуватися чинного законодавства і належним чином організовувати роботи, щоб своїми діями не створювати незручностей мешканцям міста та не завдавати шкоди електромережам Львова.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»
До архіву новин