Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Діти – це наше майбутнє! Вітаємо з Всесвітнім днем захисту дітей

01.06.2018
1 червня у всьому світі святкують не початок календарного літа, а Всесвітній день захисту дітей. Це свято — чудова нагода нагадати дорослим, що кожна дитина, яка народжується у цьому світі, має право на захищене і безтурботне дитинство. Всі діти рівні, незалежно від соціального статусу, забарвлення шкіри чи національної приналежності. Тому захист прав, життя та здоров’я дітей – це головний обов’язок кожного дорослого. 
 
ПрАТ «Львівобленерго», як соціально відповідальна компанія долучається до міжнародних ініціатив і підтримує дітей, зважаючи на їхні потреби. Так, у нашому Товаристві, ось уже 13 років поспіль, до Всесвітнього дня захисту дітей приурочений соціальний проект «Безпека понад усе!». В рамках проекту енергетики навчають школярів Львівщини правил електробезпеки.  
 
Традиційно до  цього свята Рада молодих енергетиків проводить акцію «Дитині з любов’ю» і 1 червня відвідують дітей у сиротинцях, даруючи їм не лише гостинці, а й увагу та любов. 

Так і сьогодні, молоді енергетики відвідали п’ять дитячих будинків сімейного типу у с. Пнікут Мостиського району. Енергетики привезли дітям ігри для активного відпочинку, канцелярське приладдя, книги, розмальовки та літні фрукти – полуницю та черешні. 
 
Про захист і підтримку нашого майбутнього покоління ПрАТ «Львівобленерго» згадує не лише 1 червня. Товариство вже багато років  опікується НРЦ «Джерело», школою – інтернатом №100 для дітей з вадами зору. Щорічно напередодні дня св. Миколая відбувається акція «Подаруй дитині посмішку», яка проводиться у кожному районі Львівщини, а вихованці сиротинці отримують такі бажані подарунки. На цьому соціальні проекти щодо захисту і підтримки дітей не закінчуються, адже наше Товариство завжди готове сприяти духовному і фізичному розвитку підростаючого покоління.
 
ПрАТ «Львівобленерго» вітає усіх дітей зі святом і бажає щирих посмішок, дзвінкого сміху і щасливого дитинства!
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин