Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Українська енергетична галузь реформується – львівські енергетики продовжують переймати європейський досвід

31.05.2018
Львівські енергетики вдруге відвідали одну із найбільших енергетичних компаній Польщі - Польську групу енергетичну (PGE). Цього разу зустріч відбулась в місті Жешуві, де розташований центральний офіс електропостачальника PGE.

Делегація «Львівобленерго» складалась із працівників дирекції електропостання.  У зв’язку з реформуванням енергетики України вже наприкінці 2018 року працівники цієї дирекції  повинні утворити окрему фірму, яка обслуговуватиме клієнтів Львова та області.

Тому львівським енергетикам найбільше було цікаво, як покращити обслуговування клієнтів, як створити комфортні умови надання послуг в контакт – центрах та центрах обслуговування, як якісно покращити свою роботу в напрямку взаємодії з клієнтами.

«Ця зустріч дала нам дуже багато корисної інформації. Оскільки реформування має відбутись дуже швидко, хотілось, щоб ми не допустили тих помилок, які  допустили наші колеги з Польщі при розділенні. А також нам би хотілось вийти на новий якісний рівень обслуговування клієнтів», — наголосив директор з електропостачання ПрАТ «Львівобленерго» Костянтин Ющак.

Крім того, польські колеги поділились інформацію про програмне забезпечення компанії, відкрили деталі розрахунків та укладення договорів зі споживачами.

Відзначимо, що у листопаді минулого року у ПрАТ “Львівобленерго” завітала делегація польської енергетичної компанії  “Польська група енергетична” у складі семи генеральних директорів з різних міст Польщі – Варшави, Любліна, Лодзя, Жешува, Замостя, Білостока, Скаржисько-Каменна.

У рамках робочої зустрічі львівські енергетики розповіли про діяльність компанії, обговорили важливі стратегічні питання в сфері енергетики, обмінялись досвідом.

Натомість львівська делегація відвідала офіс Польської  групи енергетичної  відділу Дистрибуції у Варшаві у квітні цього року, де дізналась деталі розподілу енергетичних компаній – помилки і пропозиції польських колег.

Нагадаємо, що 13 квітня 2017 року Верховна Рада України прийняла Закон України «Про ринок електричної енергії», який 8 червня 2017 року підписав Президент України. Закон запроваджує новий підхід до виробництва і розподілу електроенергії, вводить нових учасників на ринок та нове формування тарифів відповідно до європейських стандартів і вимог.

Тож впроваджуючи ринкові відносини в енергетиці Львівщини Товариство активно використовує західний досвід, насамперед польських колег, з якими компанія вже налагодила  довготривалу співпрацю.
Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин