ВЕБ-ЧАТ! Подати показник, дізнатись скільки платити або ситуацію з
відключенням — миттєво тут!

Більше сотні енергетиків приїхали до м. Борислава, щоб взяти участь у Хресній Дорозі

06.04.2018
Час Великоднього посту - це найкращий час для покаяння, очищення і навернення. Тому, 30 березня 2018 року, більше 115 енергетиків вирушили до міста Борислава, щоб у спільній молитві розважати над Страстями Господніми.

Наша спільна Хресна Дорога відбулася у  греко-католицькій церкві святої Анни. Місто нафтовиків славиться на всю Україну та за її межами унікальною церквою, що увібрала надзвичайно велику колекцію мощів святих. А саме понад 710 мощів можна побачити у храмі. У 2009 році церква св. Анни офіційно була проголошений паломницьким центром і є в переліку найбільших святинь України. Тут кожен віруючий отримує благословення від мощів святих, які є провідниками Божої благодаті.
 
Паломників-енергетиків тепло зустріли настоятель храму отець - доктор Роман Василів та о. Павло Василів (доктор права та богослов’я). У храмі відслужили останню в часі Великого посту Хресну Дорогу, по завершенню якої відбулась молитва за мир та спокій в Україні.
 
Отці для енергетиків провели реколекції: розповіли про життя та діяння святих, останки яких знаходяться в церкві св. Анни. Наприкінці прощі о. Роман виніс унікального мощівника, пов’язаного з Господом Ісусом Христом, апостолами та Пресвятою Богородицею і благословив усіх прочан. Також під час прощі відбулося  прийняття Святих Таїнств Сповіді і Пресвятої Євхаристії. 
 
Дуже важливо, що кожен учасник прощі здійснив таке духовне очищення в час Страсного посту, а віра і сила спільної молитви допоможе отримати всі згадані намірення.

Прес-служба ПрАТ «Львівобленерго»

До архіву новин