Подати показник, дізнатись скільки
платити або ситуацію з відключенням —
миттєво у веб-чаті! Клікайте тут!

Коли на злодію шапка вже навіть згоріла…

02.01.2018
Напередодні свят працівники ПрАТ «Львівобленерго» спільно з представниками ДП «Укрчастотнагляд» зафіксували електромагнітне випромінювання на площі Святослава,11б у Львові.
 
Таке випромінювання дає генератор, з допомогою якою зупиняють роботу електролічильника і крадуть електроенергію.  
 
У приміщеннях розташована станція техобслуговування авто, авто мийка, хотсел та сауна.
 
Працівники «Львіовбленерго» зайшли в приміщення СТО. Але до електрощитової двері виявились зачиненими на колодку. Саме там розміщений прилад обліку та, за даними вимірювальних приладів — генератор електромагнітного випромінювання.
 
До самого вечора представники підприємства обіцяли надати доступ до лічильника, однак так цього і не зробили. 
 
Споживач навіть викликав поліцію. Але заяву у правоохоронні органи написали лише енергетики — про виявлення факту крадіжки електроенергії. 
 
Вже ввечері до приміщення приїхали близько двох десятків чоловіків спортивної статури, які просто відтіснили працівників «Львівобленерго» і фізично не дозволили зафіксувати факт крадіжки.
 
ПАТ “Львівобленерго” наголошує про негативні наслідки, які виникнуть внаслідок виявлення крадіжок електричної  енергії. По-перше, зекономлені кошти виявляться не такими вже й значними на фоні суми штрафів, які доведеться сплатити згодом.
 
Окрім того, такі генератори є небезпечними для здоров’я, адже у результаті випромінювання можуть страждати як нервова, так і серцево-судинна системи, виникають хвороби крові тощо.
 
Детальніше у сюжеті на Zahid.Net

Прес-служба ПрАТ "Львівобленерго"

До архіву новин